Česká trading komunita Forums Rozbor obchodu Rozbor obchodu NASDAQ (20.07.2022)

Tagged: , , ,

• Rozbor obchodu NASDAQ (20.07.2022)

Posted by Lukáš on 25 července, 2022 at 3:58 pm

📝 Dne 20.07. jsem vstupoval do long pozice na NASDAQ
    Trh se nacházel v trojúhelníkové formaci. Do pozice jsem vstupoval na základě proražení rezistence, tedy horní linie trojúhelníku. V takovém případě je očekávaný bullish pohyb.
    Moje obchodní strategie je založena na retestech. Vstupuji do pozic až poté, co se cena odrazí od již prolomené hranice. V tomto případě se cena vrátila zpět k proražené rezistenci a potvrdila tuto hranici za support. Ihned po tom, co svíce uzavřela s dlouhým knotem dolů jsem vstupoval do pozice. Cena při otevření trhu v 15:30 vystřelila nahoru a pozice zasáhla můj take profit další den v 11:00.

Take profit jsem umisťoval na poslední červnovou rezistenci (vyznačena modrou linií) v případě, že by se cena od této hranice odrazila zpět dolů. Stop loss konzervativně lehce pod knotem předchozí svíce v případě, že by proběhl sell-off při otevření trhu v 15:30. Kdyby totiž přišel větší sell-off a svíce by uzavřela jako medvědí, trh by pravděpodobně klesl zpět pod support.

Z obchodu odcházím se ziskem $475 při 5% risku. 📈

💰 Dostávej podobné analýzy každý den. Připoj se do skupiny aktivních traderů, kde sdílím denní i týdenní výhledy pro forexové páry a americké indexy. Sdílím zde také své vstupy do pozic a objemy, se kterými obchoduji. Za minulý měsíc jsem dosáhl zhodnocení 9,62% ! 🚀
    Jako člen máte možnost využít chatu se mnou v případě jakýchkoliv dotazů a rad. Budu s vámi sdílet své know-how, abychom dosáhli lepších výsledků na burze.
    Členství v této skupině stojí 389 KČ/měsíc. Pokud byste chtěli do této skupiny patřit, kontaktujte mě prozatím na instagramu.

• This discussion was modified 2 months, 1 week ago by  Lukáš.
    Lukáš replied 2 months, 1 week ago 1 Member · 0 Replies
  • 0 Replies

Sorry, there were no replies found.